Vienmēr vairāk

Latvijas vadošais mazumtirdzniecības centrs piedāvā pircējiem daudzveidīgu un plašu veikalu, preču un pakalpojumu klāstu, ko papildina pievilcīgi izklaides piedāvājumi un iespējas baudīt daudzveidīgas, izsmalcinātas maltītes tirdzniecības centra restorānos un kafejnīcās.

Lasīt vairāk

Ar tirdzniecības parka „Alfa” atvēršanu 2001. gada jūnijā pircējiem tika piedāvāts pirmais šāda veida tirdzniecības centrs Rīgā. Samērā īsā laikā „Alfa” ir kļuvusi par Rīgas galveno tirdzniecības centru, kas piedāvā pircējiem iecienītu zīmolu firmas veikalu klāstu, kā arī daudzveidīgas izklaides iespējas.

Apvienotie mārketinga un sponsorēšanas pasākumi nodrošina pircējiem iespēju „Alfā” apmeklēt pasākumus, kuros piedalās sabiedrībā populāri cilvēki un mākslas, kultūras, mūzikas un sporta zvaigznes.

Savu nosaukumu tirdzniecības parks ieguvis no rūpnīcas “Alfa”, kas savulaik bija daļa no agrākā industriālā rajona, kura teritorijā uzcelts tirdzniecības centrs.

Tirdzniecības parkam ir liela āra autostāvvieta un daudzstāvu stāvvieta; tirdzniecības centrs ir viegli sasniedzams ar automašīnu un sabiedrisko transportu.

Galvenie rādītāji

  • Tirdzniecības centra platība 63 500 m²
  • Iznomājamā platība (NRA) 47 800 m²
  • Tirdzniecības vietu skaits 173
  • Stāvu skaits 2
  • Auto vietu skaits 1462

Īres iespējas

Kļūt par nomnieku

Jolanta Vingre

Iznomāšanas Departamenta menedžere

Nākotnes attīstība

Lai apmierinātu augošo pircēju un nomnieku pieprasījumu, tiek plānota t/p Alfa paplašināšana. Šobrīd notiek tirdzniecības parka paplašināšanas skiču projekta izstrāde. Paplašināšanas ietvaros kopējā t/c Alfa platība tiks palielināta par 16400m2, kas būs 79940m2. Savukārt iznomājamā platība tiks palielināta par 11150m2, kopā — 58950m2.

Citi tirdzniecības centri

TC ziņas un jaunumi

Visas ziņas

"Linstow Center Management” – pieredzējis un inovatīvs Baltijas tirdzniecības centru industrijas līderis

Uzzināt vairāk