Modē kopš 1938. gada

Atrodoties uz Vecrīgas sliekšņa, tradīcijām bagātais un mūsdienu pilsētas dzīves tempam un dinamikai atbilstošais tirdzniecības centrs ir īsta pērle Rīgas vecpilsētas krāšņajā rotā, kur vēsturiskā arhitektūra sadzīvo ar 21. gadsimta iepirkšanās iespējām.

Lasīt vairāk

„Galerija Centrs” (GC) ir Rīgā un visā Latvijā unikāls tirdzniecības centrs ar skaistumkopšanas salonu un sporta kompleksu ēkas augšējā stāvā. Sākotnēji 30. gadu beigās uzceltā piecus stāvus augstā universālveikala ēka mūsdienās paplašināta vēsturiskajā Rīdzenes upītes vietā, izveidojot stikla galeriju ar veikaliem, kafejnīcām un restorāniem.

Neatkārtojamais Vecrīgai un tās apkārtnei piemītošais vēsturiskā šarma un modernā dzīvesveida apvienojums piesaista gan tūristus, gan rīdziniekus, kuri labprāt apmeklē vecpilsētu, lai ieturētu maltīti vai baudītu citas galvaspilsētā piedāvātās atpūtas iespējas.

Pēc plašās rekonstrukcijas „Galerija Centrs” ieguva Dizaina un attīstības balvu prestižajā Starptautiskajā tirdzniecības centru Padomes (ICSC) balvu pasniegšanā kā labākais tirdzniecības centru paplašināšanās un pārbūves projekts dizaina kategorijā.

Tirdzniecības centra ēka, vitrīnas un interjera noformējums svētku laikā ir populārs apskates objekts, kas savaldzina apmeklētājus no Rīgas un citām Latvijas pilsētām.

Rīdzenes ielas galerija ir ne tikai “Galerijas Centrs” mārketinga, bet arī mākslas un kultūras pasākumu norises vieta, kas katru gadu piesaista apmēram astoņus miljonus apmeklētāju.

Galvenie rādītāji

  • Tirdzniecības centra platība 32 000 m²
  • Iznomājamā platība (NRA) 20 000 m²
  • Tirdzniecības vietu skaits 110
  • Stāvu skaits 5

Īres iespējas

Ingrīda Sīpola

Iznomāšanas Departamenta Direktora vietniece
Galactico

Galactico

Galactico ir servisa kvalitātes zīmols, kas apvieno piecus Latvijā populārus tirdzniecības centrus – Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole.
Galactico nodrošina prasīgajiem klientiem daudz patīkamāku, ērtāku un izdevīgāku iepirkšanās pieredzi, nekā to spēj individuāli konkurenti.

Lasīt vairāk

Citi tirdzniecības centri

TC ziņas un jaunumi

Visas ziņas

"Linstow Center Management” – pieredzējis un inovatīvs Baltijas tirdzniecības centru industrijas līderis

Uzzināt vairāk