T/c „Origo” paplašināšanas un rekonstrukcijas projekts

Tirdzniecības centrs „Origo” un Rīgas Centrālā stacija ir kļuvuši par galveno galvaspilsētas transporta mezglu un populāru tirdzniecības kvartālu, kas piesaista lielu apmeklētāju skaitu un paver jaunas iespējas attīstīt apkārtējo teritoriju.

Lasīt vairāk

Kopš t/c „Origo” atvēršanas un Centrālās stacijas renovācijas pilsētas centra funkcionalitāte un publiskās ārtelpas kvalitāte ir jūtami uzlabojusies. Staciju un tirdzniecības centru tagad ieskauj jaunas viesnīcas un biroji.

2017. gada vasarā uzsākts t/c “Origo” paplašināšanas projekts. Tas paredz būtisku platību palielināšanu, jaunu, plašāku un ērtāku pazemes autostāvvietu izbūvi un ekskluzīva A klases biroju centra “Origo One” būvniecību Stacijas laukumā 1.

Attīstot projektu, t/c “Origo” kļūs ne tikai plašāks, ērtāks un modernāks, bet piepildīs arī 21. gadsimta patērētāja ekspektācijas.

Jaunās ēkas pirmajos trīs stāvos tiks izvietoti dažādi veikali, restorāni un pakalpojumu sniedzēji, savukārt ēkas augšējos trīs stāvos – A klases biroji – “Origo One”, kas aprīkoti ar jaunākajiem tehnoloģiju risinājumiem. Par ofisu projektēšanas prioritāti izvirzot darbiniekiem draudzīgas darba vides izveidi, ofisi projektēti ne tikai mobili, funkcionāli un transformējami, nodrošinot to priekšrocības tirgū, bet arī ar apzaļumotām terasēm, pastiprinot to unikalitāti un pievilcīgumu.

Viss komplekss projektēts kā energoefektīva ēka, ar mērķi saņemt pasaulē vadošo sertifikātu ilgtspējīgām ēkām pēc BREEAM (British Research Establishment Environmental Assessment Method) sistēmas.

Tāpat projekta nākamajos posmos plānots atjaunot arī esošo t/c “Origo” A ēku un, sniedzot ieguldījumu pilsētas infrastruktūras uzlabošanā, pārbūvēt Elizabetes un Satekles ielu krustojumu, lai tas kļūtu gan ērtāks, gan drošāks visiem satiksmes dalībniekiem.

Video prezentācija

Digitālais buklets

Galvenie rādītāji

  • Tirdzniecības un biroju centra kopējā platība pirms: 35 500
  • Tirdzniecības un biroju centra kopējā platība pēc: 80 000
  • Iznomājamā mazumtirdzniecības platība (NLA) pirms: 18 300
  • Iznomājamā mazumtirdzniecības platība (NLA) pēc: 34 800
  • Iznomājamā biroju platība (NLA) pirms: 900
  • Iznomājamā biroju platība (NLA) pēc: 11 500
  • Stāvu skaits 6
  • Autostāvvietas ietilpība pirms: 124
  • Autostāvvietas ietilpība pēc: 250
  • Plānotā atvēršana: 2019.gada oktobris

Īres iespējas

Ingrīda Sīpola

Iznomāšanas Departamenta Direktora vietniece

Citi projekti

TC ziņas un jaunumi

Visas ziņas

"Linstow Center Management” – pieredzējis un inovatīvs Baltijas tirdzniecības centru industrijas līderis

Uzzināt vairāk

max maillots max maillot air jordan pas cher air jordan pas cher air jordan pas cher air jordan pas cher air jordan pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet pandora pas cher pandora pas cher pandora pas cher pandora pas cher pandora pas cher pandora pas cher pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet woolrich outlet