Viss notiek!

Multifunkcionāls tirdzniecības centrs pilsētas satiksmes krustpunktā, kur zem viena jumta apvienotas visplašākās iepirkšanās un izklaides iespējas, kā arī svarīgs transporta mezgls – Rīgas Centrālā dzelzceļa stacija.

Lasīt vairāk

Galvenie rādītāji

  • Tirdzniecības centra platība 41 500* m²
  • Iznomājamā platība (NRA) 19 200 m²
  • Tirdzniecības vietu skaits 200
  • Stāvu skaits 3
  • Auto vietu skaits 124
  • * Ieskaitot pazemes autostāvvietu „Europark”

Īres iespējas

Kļūt par nomnieku

Elita Paromova

Iznomāšanas Departamenta menedžere

Nākotnes attīstība

Blakus tirdzniecības centram Origo tiek plānots būvēt daudzfunkcionālu kompleksu, kurā atradīsies biroju telpas un tirdzniecības centrs. Paredzētā kopējā kompleksa platība ir 40185m2, tai skaitā 15750m2 iznomājamā mazumtirdzniecības platība, 9015m2 platība birojiem un 8233m2 – pagrabam, kurā atradīsies arī 150 automašīnām paredzēta apakšzemes autostāvvieta 5649m2 platībā. Komplekss tiek plānots kā īpaši energoefektīva celtne, kura tiks reģistrēta pasaulē visbiežāk lietotās ilgtspējīgi būvēto ēku sertifikācijas sistēmas BREEAM (British Research Establishment Environmental Assessment Method) sertifikāta iegūšanai, saņemot vienu no augstākajiem novērtējuma līmeņiem „Very Good” (ļoti labi).

Galactico

Galactico

Galactico ir servisa kvalitātes zīmols, kas apvieno piecus Latvijā populārus tirdzniecības centrus – Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole.
Galactico nodrošina prasīgajiem klientiem daudz patīkamāku, ērtāku un izdevīgāku iepirkšanās pieredzi, nekā to spēj individuāli konkurenti.

Lasīt vairāk

Citi tirdzniecības centri

TC ziņas un jaunumi

Visas ziņas

"Linstow Center Management” – pieredzējis un inovatīvs Baltijas tirdzniecības centru industrijas līderis

Uzzināt vairāk