T/c „Ülemiste” paplašināšanas projekts

Ar izcilību nepietiek… Pēc tirdzniecības centra „Ülemiste” paplašināšanas un rebrendinga 2014.gadā, tas tika titulēts par Eiropas labāko paplašināto un rekonstruēto tirdzniecības centru. Tirdzniecības centrs „Ülemiste”  2016.gadā pabeidza būves sertifikāciju pēc pasaulē vadošās sertifikācijas sistēmas ilgtspējīgām ēkām – BREEAM (British Research Establishment Environmental Assessment Method), iegūstot ļoti augstu novērtējumu. Šis tirdzniecības centrs ir ieguvis arī vairākas Igaunijas arhitektūras balvas. 2016.un 2017. gadā tirdzniecības centrs „Ülemiste”  vairākos Igaunijas reitingos ir atzīts par labāko un pircēju iecienītāko tirdzniecības centru.

Taču ar izcilību nepietiek – 2018.gadā tiek uzsākta nākamā „Ülemiste” paplašināšanas kārta, lai papildinātu pircēju pieredzi ar jaunumiem izklaides un restorānu jomā, kā arī paplašinātu modes preču piedāvājuma klāstu. 

Paplašināšanas rezultātā kopējā tirdzniecības centra „Ülemiste” platība palielināsies no 102 000 m2 līdz 125 000 m2 (ieskaitot autostāvvietu platību ēkā), savukārt iznomājamo telpu platība pieaugs par 14 000 m2, kopumā sasniedzot 73 000 m2.

Lasīt vairāk

Īstenojot nākamo paplašināšanas kārtu, paredzēts izbūvēt ērtu pazemes autostāvvietu zem jaunās ēkas apjoma. Tas nodrošinās ātru un ērtu iekļūšanu tirdzniecības centra 1. stāvā, lai veiktu lielākus pirkumus jaunizbūvētajā “Rimi Hypermarket” vai apmeklētu sporta klubu, vai kādu no daudzajiem, jaunpiedāvātajiem t/c „Ülemiste” restorāniem, kafejnīcām un veikaliem.

Paplašināšanas projekta ietvaros paredzēta arī papildu kāpņu izbūve, lai savstarpēji savienotu visus daudzstāvu autostāvvietas stāvus un nodrošinātu tiešu piekļuvi jaunās paaudzes “Apollo” kinoteātrim un tā VIP zonai.

T/c „Ülemiste” virszemes autostāvvieta tiek pārplānota, ieviešot autobraucējiem platākas un ērtākas autostāvvietas. Attīstot autostāvvietu, īpaša uzmanība veltīta ne tikai apmeklētāju ērtībai un drošībai, bet tiek domāts arī par pievienoto vērtību – pilsētas zaļās zonas palielināšanu. Tādēļ plānots ierīkot koku alejas, pa kurām pircēji droši un nesteidzīgi varēs doties uz tirdzniecības centru un atpakaļ uz savu automašīnu.

Paplašinātajā tirdzniecības centra daļā pirmo reizi Tallinā savus apmeklētājus uzņems tādi zīmoli kā “O’Learys” (sporta bārs-restorāns), “Losteria” (pica), “LUU” (restorāns) u.c.

Digitālais buklets

Galvenie rādītāji

  • Tirdzniecības centra kopējā platība pirms: 98 500
  • Tirdzniecības centra kopējā platība pēc: 125 000
  • Iznomājamā mazumtirdzniecības platība (NLA) pirms: 58 300
  • Iznomājamā mazumtirdzniecības platība (NLA) pēc: 73 000
  • Autostāvvietas ietilpība pirms: 1500
  • Autostāvvietas ietilpība pēc: 1800
  • Plānotā atvēršana: 2019.gada vasara

Īres iespējas

Guido Pärnits

T/c Ülemiste direktors

TC ziņas un jaunumi

Visas ziņas

"Linstow Center Management” – pieredzējis un inovatīvs Baltijas tirdzniecības centru industrijas līderis

Uzzināt vairāk