Vienmēr vairāk

Latvijas vadošais mazumtirdzniecības centrs piedāvā pircējiem daudzveidīgu un plašu veikalu, preču un pakalpojumu klāstu, ko papildina pievilcīgi izklaides piedāvājumi un iespējas baudīt daudzveidīgas, izsmalcinātas maltītes tirdzniecības centra restorānos un kafejnīcās.

Lasīt vairāk

Ar tirdzniecības parka „Alfa” atvēršanu 2001. gada jūnijā pircējiem tika piedāvāts pirmais šāda veida tirdzniecības centrs Rīgā. Samērā īsā laikā „Alfa” ir kļuvusi par Rīgas galveno tirdzniecības centru, kas piedāvā pircējiem iecienītu zīmolu firmas veikalu klāstu, kā arī daudzveidīgas izklaides iespējas.

Apvienotie mārketinga un sponsorēšanas pasākumi nodrošina pircējiem iespēju „Alfā” apmeklēt pasākumus, kuros piedalās sabiedrībā populāri cilvēki un mākslas, kultūras, mūzikas un sporta zvaigznes.

Savu nosaukumu tirdzniecības parks ieguvis no rūpnīcas “Alfa”, kas savulaik bija daļa no agrākā industriālā rajona, kura teritorijā uzcelts tirdzniecības centrs.

Tirdzniecības parkam ir liela āra autostāvvieta un daudzstāvu stāvvieta; tirdzniecības centrs ir viegli sasniedzams ar automašīnu un sabiedrisko transportu.

Galvenie rādītāji

  • TirdzniecÄ«bas centra platÄ«ba 100 000 m²
  • Iznomājamā platÄ«ba (NRA) 70 000 m²
  • TirdzniecÄ«bas vietu skaits 200
  • Stāvu skaits 3
  • Auto vietu skaits 1750

Nomas iespējas

Jolanta Vingre

Iznomāšanas Departamenta menedžere

Citi tirdzniecības centri

TC ziņas un jaunumi

Visas ziņas

"Linstow Center Management” – pieredzējis un inovatīvs Baltijas tirdzniecības centru industrijas līderis

Uzzināt vairāk