Brīvības gatvē 382 un Šmerļa ielā 1

Daudzfunkcionāls pilsētvides attīstības projekts Rīgā Brīvības gatvē 382 un Šmerļa ielā 1.

Lasīt vairāk

Attīstības projekta koncepts paredz šajā vietā attīstīt kvalitatīvu un daudzfunkcionālu pilsētvidi, kurā dabīgi savijas mūsdienīga pilsētnieka ikdienas svarīgākie elementi – mājoklis, darbs, atpūta, izklaides un veselības pakalpojumi.

Teritorija ir lieliski piemērota šādas koncepcijas pilsētbūvniecības projekta attīstībai. Tai ir lieliska sasniedzamība gan ar privāto, gan sabiedrisko transportu un gar to iet arī viens no Rīgas maģistrālajiem veloceļiem. Blakus atrodas milzīgs pilsētas meža masīvs (Šmerlis), kas ir iecienīta mierīgu pastaigu un sportisku aktivitāšu vieta. Otrpus teritorijai atrodas viens no lielākajiem un veiksmīgākajiem tirdzniecības centriem Rīgā – t/c “Alfa”, nodrošinot klientiem ļoti plašas pakalpojumu, ēdināšanas, izklaides un iepirkšanās iespējas. No plānotās apbūves augšējiem stāviem pavērsies skats arī uz Ķīšezeru.

Teritorijas attīstības koncepcija ir izstrādes stadijā. To ir plānots realizēt vairākos posmos, sākot ar 2022. gadu.

Pašreizējā teritorijas attīstības projekta koncepcijā paredzēts uzbūvēt divas B klases biroju ēkas, kurās būtu pieejami ikdienā nepieciešamie pakalpojumi (kafejnīcas, restorāni, hobiju un sporta veikali, veselības aprūpes pakalpojumi u.tml.), divas dzīvokļu ēkas, DIY koncepta veikalu un atpūtas-izklaides aktivitāšu vietas.

Projekta ietvaros paredzēts izbūvēt pazemes un virszemes autostāvvietas, kā arī nodrošināt ērtu piekļuvi gan gājējiem, gan velosipēdistiem.

Ēkas plānots būvēt pēc starptautiski atzītā ilgtspējīgu būvju BREEAM standarta, par mērķi izvirzot vērtējumu “Excellent” (latv. – teicami).

Sazināties par nomas un projekta attīstības jautājumiem

Andis Kublačovs
E-pasts: andis.kublacovs@linstow.lv
Tālrunis: +371 67018169

  • Iznomājamā komercplatība 22 000
  • Iznomājamā biroju platība 15 000
  • Dzīvokļu skaits 150
  • Autostāvvietu skaits 830 (no tām 180 pazemes autostāvvietas)

Nomas iespējas

Andis Kublačovs

"Linstow Center Management” – pieredzējis un inovatīvs Baltijas tirdzniecības centru industrijas līderis

Uzzināt vairāk