T/c „Origo” paplašināšanas un rekonstrukcijas projekts

Tirdzniecības centrs „Origo” un Rīgas Centrālā stacija ir kļuvuši par galveno galvaspilsētas transporta mezglu un populāru tirdzniecības kvartālu, kas piesaista lielu apmeklētāju skaitu un paver jaunas iespējas attīstīt pilsētvidi.

Lasīt vairāk

2017. gada vasarā uzsākts t/c “Origo” paplašināšanas projekts Stacijas laukumā 1. Tas paredz būtisku tirdzniecības platību palielināšanu un A klases biroju “Origo One” būvniecību.

Jaunās ēkas pirmajos trīs stāvos  būs pieejami daudzveidīgi veikali, restorāni un pakalpojumu sniedzēji, savukārt ēkas augšējos trīs stāvos – A klases biroji – “Origo One”, kas aprīkoti ar jaunākajiem tehnoloģiju risinājumiem. Biroju telpas tiek projektētas atbilstoši biroju nomnieku individuālajām prasībām. Apmeklētāju ērtībām paredzēta plašāka un ērtāka pazemes autostāvvieta.

Origo jaunbūve ir energoefektīva ēka, kas ir saudzīga dabai un cilvēkiem, atbilstoši BREEAM sertifikācijai (British Research Establishment Environmental Assessment Method), ko piešķir ilgtspējīgām ēkām.

Lai sakārtotu transporta plūsmu,  uzlabotu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un palielinātu komforta līmeni visiem satiksmes dalībniekiem (it īpaši gājējiem un velosipēdistiem), “Linstow Center Management” veic arī jaunbūvei pieguļošā Elizabetes un Satekles ielu krustojuma pārbūvi. Pateicoties labvēlīgajiem laikapstākļiem un būvniecības procesa dalībnieku koordinētai darbībai, krustojuma pārbūve jau ir iegājusi noslēdzošajā fāzē  – jaunā luksoforu sistēma darbojas kopš 3.marta, ir koriģēta ceļa zīmju sistēma, izbūvēta Satekles ielu sadalošā saliņa gājējiem, jauna josla sabiedriskā transporta pieturvietai un veikti uzlabojumi ietvju segumā ap krustojumu. Darbu pilnīga pabeigšana plānota vēlākā pavasarī līdz būs piemēroti laikapstākļi izlīdzinošās asfalta kārtas ieklāšanai un ielu horizontālā marķējuma uzlikšanai. Līdz ar to tiks korekti pabeigta gājēju pāreju marķēšana un pagarināta esošā Elizabetes ielas veloceliņa josla pāri Satekles ielai. Apmeklētāju ērtībām arī jaunās “Origo” ēkas galvenā ieeja ierīkota pie šī krustojuma.

Video prezentācija

Digitālais buklets

Galvenie rādītāji

  • Tirdzniecības un biroju centra kopējā platība pirms: 35 500
  • Tirdzniecības un biroju centra kopējā platība pēc: 80 000
  • Iznomājamā mazumtirdzniecības platība (NLA) pirms: 18 300
  • Iznomājamā mazumtirdzniecības platība (NLA) pēc: 34 800
  • Iznomājamā biroju platība (NLA) pirms: 900
  • Iznomājamā biroju platība (NLA) pēc: 11 500
  • Stāvu skaits 6
  • Autostāvvietas ietilpība pirms: 124
  • Autostāvvietas ietilpība pēc: 250
  • Plānotā atvēršana: 2020.gada pavasaris

Nomas iespējas

Ingrīda Sīpola

Iznomāšanas Departamenta Direktore

Citi projekti

TC ziņas un jaunumi

Visas ziņas

"Linstow Center Management” – pieredzējis un inovatīvs Baltijas tirdzniecības centru industrijas līderis

Uzzināt vairāk